Mobile Legends: Bang Bang

1.5.88.6441

Připoj se ke svým kamarádům ve zbrusu nové 5v5 MOBA, změř si svou sílu proti skutečným lidským soupeřům v Mobile Legends: Bang Bang! Vyber si své oblíbené hrdiny a sestav si perfektní tým se svými druhy-ve-zbrani! 10ti sekundové hledání spoluhráčů, 10ti minutové boje. Lajnování, džunglení, ničení věží, všechna zábava počítačových MOBA a akčních her ve tvé dlani! Nakrm svého eSport ducha!
Stažení
0/5 Žádné hlasy
Vývojář
Moonton
Versión
1.5.88.6441
Skutečné poddůdíl
10. června 2021
Requerimientos
4.1 a vyšší
Tamaño
108M
Consíguelo en
Google Play

Aplikace Reportar esta

Popis

Připoj se ke svým kamarádům ve zbrusu nové 5v5 MOBA, změř si svou sílu proti skutečným lidským soupeřům v Mobile Legends: Bang Bang! Vyber si své oblíbené hrdiny a sestav si perfektní tým se svými druhy-ve-zbrani! 10ti sekundové hledání spoluhráčů, 10ti minutové boje. Lajnování, džunglení, ničení věží, všechna zábava počítačových MOBA a akčních her ve tvé dlani! Nakrm svého eSport ducha!

Mobile Legends: Bang Bang, Zbrusu nový eSports mistrovský kousek roku 2017. Rozdrť své nepřátele dotykem svých prstů a uplatni nárok na korunu nejsilnějšího Vyzyvatele!

Tvůj mobil žízní po boji!

Vlastnosti:

1. Klasické MOBA mapy, 5v5 Boje
Online 5v5 boje proti skutečným nepřátelům. Bojuj na třech lajnách, abys zabral nepřátelské věže. 4 oblasti pro džunglení. 18 obranných věží. 2 Divocí Bossové. Kompletní reprodukce klasických MOBA map. Intenzivní 5v5, Člověk vs. Člověk boje. Vítězný návrat k originálnímu MOBA hraní.

2. Vyhraj pomocí Spolupráce & Strategie
Zablokuj poškození, kontroluj nepřátelé, a vyléč spoluhráče! Vyber si z Tanků, Mágů, Střelců, Zabijáků, Podpory, atd. pro upevnění tvého týmu a buď MVP zápasu! Noví hrdinové jsou neustále vydáváni!

3. Férové Zápasy, Doveď Svůj Tým k Vítězství
Jako klasické MOBA hry, není tu žádný trénink hrdiny nebo placení za statistiky. Vítězové a poražení jsou vyhodnoceni na základě skillu a schopnosti na této férové a vyvážené platformě pro soutěživé hraní. Hraj, abys vyhrál, neplať, abys vyhrál.

4. Jednoduché Ovládání, Snadné k Zvládnutí
S virtuálním joystickem nalevo a tlačítky skillů na pravé straně. Dva prsty jsou vše, co potřebuješ k tomu, abys byl mistrem! Automatické uzamčení a volba zaměřování ti dovolí udeřit podle tvého přání. Nikdy nemineš! A pohodlný systém klikni-k-vyzbrojení ti dovolí zaměřit se na vzrušení z boje!

5. 10ti sekundové hledání spoluhráčů, 10ti minutové boje
Vyhledávání spoluhráčů zabere jen 10 sekund a boje trvají jen 10 minut. Přeneseš se přes klidnou brzkou-hru, ve které si zvýšíš level a rovnou skočíš přímo do intenzivního boje. Méně nudného čekání a opakovaného farmení a více napínavé akce a dechberoucích vítězství. Na jakémkoliv místě, kdykoliv, si prostě vezmi svůj mobil, zapni hru a ponoř se do srdce-bijícího MOBA soutěžení.

6. Chytrá Offline UI Asistence
Ve většině MOBA her, vypadnuté připojení znamená pro tvůj tým nebezpečí, ale díky silnému systému připojení v Mobile Legends: Bang Bang, pokud budeš odpojen, můžeš se připojit zpět do hry za pár vteřin. A pokud jsi neaktivní, tvoje postava je ovládána naší UI, aby se zabránilo 5v4 situacím.

Kontaktuj Nás
Můžeš se dostat na zákaznický servis prostřednictvím tlačítka [Kontaktuj Nás] ve hře, abychom ti pomohli s problémy, se kterými se můžeš setkat při hraní. Najdeš nás také na následujících platformách. Uvítáme všechny tvoje myšlenky a návrhy týkající se Mobile Legends: Bang Bang:

Email Zákaznického Servisu: mobilelegendsgame@moonton.com
Instagram: @mobilelegendsgame
YouTube: https://www.youtube.com/c/MobileLegends5v5MOBA

CO JE NOVÉHO

1. Revamped Heroes:
Karina, the Shadow Blade.
Alpha, the Blade of Enmity.
Minotaur, the Son of Minos.
Sun, the Monkey King.
2. Equipment System Upgrade:
Changed Jungling and Roaming equipment to Jungling and Roaming Footwear.
Added 3 new equipment items.
Adjusted more than 20 pre-existing equipment items.
3. Ranked Mode:
S20 will end at 23:59:59 on 06/18/2021 (Server Time). Log in to claim the seasonal rewards!
4. Star-up Points and Protection Points Optimization

Video

SNÍMKY

STÁHNOUT ODKAZY

Link

Jak nainstalovat [název]?

  1. Stáhněte si soubor ZIP.
  2. Nainstalujte aplikaci Split Apks Installer
  3. Otevřete aplikaci a klikněte na "instalovat APK".
  1. Najděte složku, ve které je stažený ZIP umístěn, a vyberte ji.
  2. Postupujte podle kroků, které se objeví na obrazovce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *