Můžu to zvednout?

0.6.187

Telemarketéři na telefonu nebo „jen“ otravné průzkumy veřejného mínění? Aplikace Můžu to zvednout vás všech nevyžádaných hovorů zbaví.
Stažení
0/5 Žádné hlasy
Vývojář
Mister Group s.r.o.
Versión
0.6.187
Skutečné poddůdíl
24. února 2021
Requerimientos
6.0 a vyšší
Tamaño
33M
Consíguelo en
Google Play

Aplikace Reportar esta

Popis

Telemarketéři na telefonu nebo „jen“ otravné průzkumy veřejného mínění? Aplikace Můžu to zvednout vás všech nevyžádaných hovorů zbaví.

Jak aplikace funguje?
Kdykoliv vám zavolá neznámé číslo, aplikace jej zkontroluje ve své neustále aktualizované databázi – ihned, bez nutnosti připojení k internetu. Pokud zjistí, že ostatní uživatelé nahlásili dané číslo jako obtěžující, varuje vás před ním. Nebo, budete-li chtít, ho rovnou zablokuje, a číslo se vám tak vůbec nedovolá.Právě databáze, kterou aplikace Můžu to zvednout využívá, je naprosto unikátní. Vytvářejí ji totiž samotní uživatelé aplikace: kdykoliv skončí hovor s neznámým číslem, mohou ho anonymně ohodnotit jako bezpečné, nebo jako spam. Po schválení našimi administrátory se pak jejich report objeví v databázi, kterou mohou využívat všichni uživatelé.Mimochodem, v této databázi denně přibude na 30 tisíc nových recenzí!

Co aplikace umí?

Účinně vás chrání před nevyžádanými hovory. Úroveň ochrany si můžete nastavit přesně podle svých potřeb: od prostého upozorňování na nevyžádané hovory po jejich úplnou blokaci.

Umí blokovat i skrytá, zahraniční nebo placená čísla. Také si v ní můžete vytvářet vlastní seznamy blokovaných nebo povolených čísel.

Aplikaci můžete používat jako plně funkční aplikaci pro volání: najdete v ní své kontakty, oblíbené kontakty i kompletní historii volání.

Aplikace vás chrání, i když jste off-line. Potřebuje-li aktualizovat databázi, počká na chvíli, kdy budete na wi-fi.

Je jednoduchá, takže ji zvládne používat i vaše babička 🙂

Jak aplikace nakládá s vašimi osobními údaji?
Vše se odehrává přímo ve vašem telefonu, vaše data se tak nikdy nedostanou do nepovolaných rukou. Aplikace „nevidí“ ani vaše telefonní číslo, všechny reporty jsou vždy plně anonymní, neposílá nikam ani vaše Kontakty.

Kde najdete víc informací?
Web: www.muzutozvednout.cz
Facebook: https://www.facebook.com/shouldianswer
Support: support@shouldianswer.net

CO JE NOVÉHO

- bug fixes

Video

SNÍMKY

STÁHNOUT ODKAZY

Link

Jak nainstalovat [název] APK?

  1. Klepněte na stažený soubor [Název] APK.
  2. Dotkněte se instalace.
  3. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *