o nás

21 Bře, 2021 vuneli Žádné komentáře

Kdo jsme, co děláme

Náš Příběh

Vuneli.com je webová stránka poskytující stahování softwaru pro chytré telefony založená v roce 2014 týmem Vuneli a rozrostla se na jednu z předních webových stránek v softwarovém průmyslu smartphonů.

Naše Poslání

Poskytuje bezpečnější, lepší a rychlejší zážitek ze stahování softwaru pro naše fanoušky po celém světě. Nabízíme jednu z nejkomplexnějších sbírek aplikací, her a seznam verzí historie. Všechny práce ke stažení zaručují 100% není potřeba žádné další rozšíření. Věříme, že si všichni zasloužíte lepší způsob, jak si užít mobilní život. Tým Vuneli je vždy připraven pomoci všem uživatelům vyřešit jejich problémy s instalací, aktualizací a dalšími aplikacemi pro chytré telefony.

upozornění

Vuneli.com není žádným způsobem spojen nebo spojen s Google, Google Play nebo Android. Android je ochranná známka společnosti Google Inc. Všechny aplikace a hry jsou majetkem a ochrannou známkou příslušného vývojáře nebo vydavatele a pouze pro domácí nebo osobní použití. Mějte prosím na paměti, že Vuneli.com sdílejte pouze původní soubor APK pro bezplatné aplikace. CELÝ SOUBOR APK JE STEJNÝ JAKO V GOOGLE PLAY BEZ PODVÁDĚNÍ, NEOMEZENÉ ZLATÉ OPRAVY NEBO JINÝCH ÚPRAV.

Comentarios cerrados.