Root Booster

3.1.0

Root booster je pro ty kteří chtějí zvýšit výkon pro plynulý běh aplikací, nebo pro ty co mají problémy s výdrží baterie
Stažení
0/5 Žádné hlasy
Vývojář
Dominik Nožka
Versión
3.1.0
Skutečné poddůdíl
2. prosince 2018
Requerimientos
3.0 a vyšší
Tamaño
2,8M
Consíguelo en
Google Play

Aplikace Reportar esta

Popis

Root booster je pro ty kteří chtějí zvýšit výkon pro plynulý běh aplikací, nebo pro ty co mají problémy s výdrží baterie

Je zde mnoho aplikací které šetří baterii a zvyšují výkon, avšak Root Booster využívá nejověřenější nastavení pro dosažení nejlepšího efektu. V aplikaci lze tato nastavení jednoduše nastavit pomocí přednastavených módů které zajištují zvýšení výkonu, stability a snížení spotřeby baterie. Tyto módy fungují díky změně nastevení hlavních komponent vašeho zařízení. A to RAM paměti, CPU procesoru a Android operačního systému.

Hibernace (Android OS optimizer)
Každá Android aplikace může mít jednu nebo více služeb. Běží v pozadí a většinou provádí nějakou úlohu. Mnoho lidí se mylně domnívá, že pokud ukončí „killnou“ aplikaci, přestane využívat procesor a baterii. To však není pravda. Aplikace má stále služby které běží v pozadí a využívají baterii a výpočetní sílu procesoru. Pokud se však aplikace hibernuje ,všechny služby se zastaví a nedochází tak ke zbytečnému vybíjení baterie a zpomalování zařízení.
Root Booster vyhledá aplikace využívající baterii a procesor a automaticky je hibernuje.

CPU (processor governor control)
Governor je ovladač pro regulaci frekvence CPU. Governor určuje jak rychle a kdy je dosažena minimální nebo maximální frekvence procesoru. Nastavení toho správného governoru udělá vaše zařízení úspornější, výkonnější, nebo stabilnější. Rozhodování který governor je však složité.
Root Booster rozhodne který z governorů by jste měli používat na základě zvoleného módu a automaticky jej nastaví.

RAM (memory manager)
Každá aplikace používá VM heap pamět pro svá data a práci. Hlavním důvodem proč tuto hodnotu měnit je zlepšení stability. Většina velkých aplikací potřebuje také velký prostor pro svou práci. Pokud je však VM heap size menší než pamět kterou požaduje aplikace spadne (Out of memory error). Nastavení VM heap je těžká úloha a není zde žádný manuál podle kterého se dá postupovat. Nastavení VM heap může být docílenou poze testy.
Root boster otestuje vaši RAM a nastaví VM heap size pro větší stabilitu a rychlost.

Nová verze pro uživatele bez rootu

System cleaner
Čistí prázdné složky, galerii a zbytky po odinstalovaných aplikacích za účelem zrychlení zařízení a uvolnění úložiště.

Hibernace
Hibernace zakáže a zmrazí aplikace fungující na pozadí pro zlepšení výdrže baterie.

Cache Cleaner
Každá aplikace vytváří nepotřebné soubory a využívá tak vaší SD kartu a interní úložiště. Vymazáním tohoto dočasného úložiště zrychlíte běh aplikací získáte více prostoru pro svá data a optimalizujete systém Android.

Disclaimer: Root Booster is proved by thousands of users and have the auto backup system, but we do not have responsibility for damaging your device.

CO JE NOVÉHO

Added new CPU governor algorithms

SNÍMKY

STÁHNOUT ODKAZY

Link

Jak nainstalovat [název] APK?

  1. Klepněte na stažený soubor [Název] APK.
  2. Dotkněte se instalace.
  3. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *